Zwalczanie rozległego cellulitu

Jakiś czas temu sporo schudłam. Zawsze odżywiałam się dość zdrowo i raz w tygodniu biegałam. Czułam się wtedy zdrowa i nigdy nie łapały mnie żadne choroby. Do tego zażywałam witaminy i brałam tran na no odporność. Moja figura więc była godna pozazdroszczenia, jak to mówiły moje koleżanki. Jednak czy aby na pewno? No niestety, nie do końca.

Walka z paskudnym cellulitem

zwalczanie cellulitu KatowiceMimo takiego stylu życia i uprawiania sportu, posiadałam bardzo rozległy cellulit. Naprawdę nie wiem, skąd się brał, bo zawsze dbałam o siebie. Nie mogłam sobie jednak z nim poradzić i był dość widoczny, więc wstydziłam się zakładać sukienki i spódnice bez rajstop, bo każdy by to zauważył. Pomyślałam, że muszę skorzystać z jakichś profesjonalnych usług, bo słyszałam, że takie są. Tak więc zwalczanie cellulitu Katowice trzeba było zacząć na poważnie. Znalazłam porządny gabinet, w którym kiedyś była moja ciocia, tylko, że z innym problemem. Umówiłam się na rozbijanie cellulitu i zapytałam, jak szybko będą widoczne efekty. Musiałam zapisać się na kilka regularnych sesji. Cały zabieg był przeprowadzany laserem. Fale głęboko wchodziły wgłąb skóry i dorwały się do nieproszonego gościa. Musiały go rozbić, jednak przy tak rozległym cellulicie jak mój, musiałam przyjść kilka razy właśnie. Bo wszystko się tam gromadziło przez lata i cellulit był bardzo zbity. Pierwszy zabieg rozbił go na mniejsze cząsteczki i tak z każdym kolejnym zaczęłam się go pozbywać już całkowicie. Skóra zaczęła wyglądać jędrniej.

Da się pozbyć cellulitu? Oczywiście, że tak. Mój problem na szczęście już się skończył. Nie wstydzę się teraz chodzić w sukienkach, lub zakładać kostium i lecieć na basen. Mogę się już czuć swobodnie w swoim ciele i nic nie zepsuje mojego poczucia wartości, które wzrosło po tym zabiegu.