Designer u producenta eleganckiej galanterii ze skóry

Zawsze wydawało mi się, że jestem człowiekiem obdarzonym szczególnego rodzaju gustem i smakiem. Wiedziałem też, że prędzej czy później będę mógł wykorzystać to w pracy, choć nie miałem pomysłu na to, jak zdobyć tego rodzaju pracę. Gdy jednak w końcu się udało, byłem w siódmym niebie.

Konkurs na zaprojektowanie skórzanej galanterii

producent eleganckiej galanterii skórzanejW internecie organizowany był konkurs na najlepszy projekt skórzanego dodatku, który miał zostać wprowadzony do masowej produkcji. Wysłałem projekt, choć nie miałem co do tego przekonania. Widziałem jak wielką mam konkurencję – spośród tysięcy ludzi na pewno musiał trafić się ktoś o talencie większym od mojego. Okazało się jednak, że producent eleganckiej galanterii skórzanej zdecydował się wybrać właśnie mój projekt, i to mi przypadła główna nagroda. Od razu podziękowałem za docenienie mojej pracy i spytałem, czy nie chcieliby nawiązać dłuższej współpracy. Okazało się, że potrzebny był im ktoś o takiej kreatywności i pomysłowości jak moja. W ten właśnie sposób rozpocząłem karierę związaną z projektowanie skórzanych dodatków i akcesoriów dla jednego z największych producentów skórzanej galanterii. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wreszcie mogłem wykazać się kreatywności na co dzień zajmując się projektowaniem produktów ze skóry. Mój nowy pracodawca był bardzo zadowolony z mojej pracy. Zarabiałem znacznie więcej, niż było to na początku ustalane. Dowiedziałem się, że była do tego doliczana specjalna premia za niesamowite efekty mojej pracy.

Nie zamierzam ruszać czegokolwiek w moim życiu zawodowym. Projektowanie skórzanej galanterii jest spełnieniem moich marzeń dotyczących zajmowanego stanowiska. Teraz mogę skupić się na tym w pełni, tak, by wszyscy byli maksymalnie zadowoleni z wyników moich wysiłków.