Firma wykonująca projekty hal

 

Mój brat założył własną firmę, ale nie radził sobie za dobrze. Zdecydowałem się mu pomagać, ponieważ miałem mnóstwo wolnego czasu a chciałem, żeby powodziło mu się jak najlepiej. Moja firma z kolei prosperowała tak dobrze, że niczym nie musiałem się martwić.

Wizyta w firmie projektującej hale

projekty hal z płyty warstwowejWażne było, żeby brat zainwestował w halę jak chciał w normalnych warunkach wykonywać swoją pracę. Początkowo rozglądałem się za jakąś halą do wynajęcia, ale nie znalazłem nic interesującego. Wpadłem więc na genialny pomysł, żeby wybudować halę. Nie musiała ona być duża i dlatego uznałem ten pomysł za trafny. Brat ucieszył się z mojej inicjatywy i mogłem działać w tym temacie. Namiar na firmę wykonującą projekty hal z płyty warstwowej miałem zapisany w książce adresowej. Swego czasu miałem przyjemność współpracować z tą firmą i byłem dość zadowolony. Zaprojektowali dla mnie trzy idealne hale. Owa firma dysponowała gotowymi projektami hal i wybór miałem ogromny. Kiedy pojechałem na miejsce to przedstawiono mi katalog. Było w nim ponad pięć tysięcy projektów hal, ale ja skupiłem się tylko na tych mniejszych. Wybrałem halę z płyty warstwowej, bo w mojej ocenie to była odpowiednia hala dla firmy mojego brata. On się na halach nie znał i dlatego to zadanie w całości mi powierzył. Dogadałem się co do ceny i zleciłem wykonanie hali z projektu, który wybrałem. Jako stały klient dostałem nawet zniżkę, która była dość spora. Brat oczywiście z takich oszczędności się dość ucieszył.

Przez rok pomagałem bratu i to był wystarczający okres. Nauczyłem go skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem i dzięki temu mógł w pełni samodzielnie prowadzić swoje przedsiębiorstwo. Radził sobie całkiem nieźle i wiedziałem, że za kilka lat będzie tak bogaty jak ja.