Jedno i wielobarwne nadruki z folii

Któż z nas nie lubi kolorowej odzieży oddającej nasz charakter i podejście do życia. Nie wystarczy mieć bluzę w wystrzałowym kolorze, aby być modnym. Teraz na czasie są spersonalizowane ubrania, które są kierowane do konkretnej grupy odbiorców, poprzez charakterystyczne wzory i nadruki.

Co się znajduje na folii do nadruku?

folie do nadrukówW dobie tak dużego rozwoju technologicznego, nie ma rzeczy niemożliwych i niemalże wszystko co sobie wyobrazimy, może zostać zrealizowane przez odpowiednich specjalistów. Jeżeli marzy się nam podkoszulek z wizerunkiem naszego własnego psa, to nic nie stoi na przeszkodzie aby tego dokonać. Wystarczy ze zdjęciem pupila udać się do punktu kserograficznego, gdzie wykwalifikowany grafik wprowadzi przykładowy wzór do komputera, a następnie wydrukuje go na specjalnej folii, którą termoprasa przytwierdzi do bawełnianej powierzchni. Folie do nadruków są bardzo elastyczne i wytrzymałe, dzięki czemu nie odpadają od tkanin podczas prania, ani wielokrotnego noszenia odzieży. Ich struktura jest tak stworzona, aby pod wpływem ciepła odkleić się od papieru ochronnego i dobrze wtopić się w materiał. Profesjonalna prasa umożliwia przyklejenie nadruku niemalże do każdej bawełnianej powierzchni. W domowych warunkach, zakupioną prasowankę możemy zaprasować żelazkiem z zastosowaniem temperatury do bawełny, będzie ona tak samo trwała jak ta wykonana przez profesjonalistę. Na folii może się znaleźć każdy wzór, zdjęcie, czy kształt, ponieważ jest ono skanowane do systemu komputerowego.

Dzięki takim metodom możemy mieć to czego chcemy. Każdy podkoszulek może być niepowtarzalny i charakterystyczny tylko dla nas. Oczywiście trzeba za to zapłacić, ale koszt jednej folii z nadrukiem, to zaledwie parę, lub paręnaście złotych, w zależności od wielkości wzoru.