Oczy z innej galaktyki dzięki cieniom holograficznym

Malowanie oczu jest starsze niż piramidy, czego dowodzą wykopaliska z Mezopotamii sprzed 4 tysięcy lat. Nic więc dziwnego, że poszukujemy nowych kolorów, nowych marek, czy nowych produktów wśród których popularne ostatnio są cienie do powiek, zwłaszcza te holograficzne, które umożliwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu oka.

W czym tkwi urok cieni holograficznych?

cienie holograficzneOdpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Cały czar, jaki dają cienie holograficzne to przede wszystkim połysk i pigmentacja, którą budujemy poprzez dodawanie kolejnych warstw cienia aż do satysfakcjonującego nas efektu. Dzięki nim możemy uzyskać delikatny makijaż, który przyciągnie wzrok każdego. Kobiety używają ich często w makijażu dziennym z dodatkiem jedynie bieli w wewnętrznym kąciku, gdyż już nic więcej nie potrzeba dodawać, a nasze oko jest pięknie i subtelnie rozświetlone. Najlepszy efekt cienie holograficzne dają, gdy wykonujemy makijaże wieczorowe, za pomocą których będziemy cały akcent przenosić na oczy. Tu dominować będą kolory turkusowe, granatowe i bakłażanowe, które po nałożeniu tworzyć będą na powiece taflę koloru i utrzymywać się rewelacyjnie nawet bez bazy. Standardowo może to być kolor złoty, który połysk zawiera już sam w sobie, a powiekę modelujemy ilością nakładanego kosmetyku. Żeby zaś podkreślić wyrazistość oka, stawiamy na elegancką czarno-złotą klasykę, którą można określić mianem subtelnej ekstrawagancji, gdyż cienie holograficzne dobrze komponują się z eyelinerem, czy kredką do oczu.

Bez wątpienia cienie holograficzne dają naszym oczom efekt lustra, który widziany pod odpowiednim kątem mieni się kolorami. Obok takiego spojrzenia nikt nie przejdzie obojętnie. Mieniące się kolorem powieki zawsze będą przyciągać ludzkie oko. Zrobią wrażenie zarówno na mężczyznach, jak i na innych kobietach, gdyż taki makijaż oka jest bardzo wyrafinowany i kobiecy.