Pobyt w komfortowym uzdrowisku

W pracy miałam ostatnio bardzo stresujący okres, który rzecz jasna odbił się na moim stanie zdrowia. Na szczęście miałam bardzo wyrozumiałego szefa, który dbał o wszystkich swoich pracowników. Zalecił mi, żeby wzięła dwa tygodnie urlopu i porządnie wypoczęła. Tak właśnie zrobiłam.

Dużo atrakcji w uzdrowisku w Fromborku

uzdrowisko FromborkMoja córka ucieszyła się, że miałam urlop i pytała gdzie jadę. Nie miałam żadnego pomysłu jak ten czas wykorzystać a córka od razu miała dla mnie rozwiązanie. Z uwagi na to, że musiałam poprawić swój stan zdrowia poleciła mi, żebym wybrała jakieś dobre uzdrowisko Frombork miał kilka takich uzdrowisk, bo sąsiadka mi nie raz o nich opowiadała. Tam właśnie zamierzałam pojechać. Pomysł mojej córki był doskonały. Bez problemu był dla mnie dostępny termin, który od razu zarezerwowałam. Zamierzałam w uzdrowisku spędzić całe dwa tygodnie i postawić się do pionu przed powrotem do pracy. Uzdrowisko dysponowało naturalnymi czynnikami leczniczymi a tylko to mnie interesowało. W uzdrowisku, w którym zamierzałam spędzić urlop było mnóstwo walorów przyrodniczych. Wybrałam jeden z najlepszych ośrodków uzdrowiskowych. Kiedy już dotarłam na miejsce i wybrałam się do recepcji, to zostałam zaprowadzona do swojego pokoju. Od razu poczułam się zrelaksowana i zdrowsza. Powietrze w tym miejscu było świeże i pachnące naturą. Takiego wypoczynku było mi trzeba. Codziennie miałam różne zabiegi zdrowotne i czułam się coraz lepiej. Tego właśnie mi było trzeba.

Wróciłam do domu zrelaksowana i zdrowa. Po stresie nie było już żadnego śladu. Córka od razu zauważyła różnicę i cieszyła się, że zdecydowałam się jednak na uzdrowisko. Obiecałam sobie, że co roku będę się wybierała do takiego miejsca, bo to było bardzo korzystne dla mojego zdrowia.