Restauracja oferująca catering dla firm

 

Postanowiłam zacząć inwestować w siebie i zmienić coś w swoim życiu. Zaczęłam od przeprowadzki do Katowic, gdzie zawsze chciałam mieszkać. Planowałam też otworzyć własną restaurację, która miała oferować catering. Wszystko udało mi się zrealizować w ustalonym terminie.

Dostarczanie posiłków wielu firmom w Katowicach

Catering firmowy w KatowicachRestaurację otworzyłam w centrum Katowic, gdyż właśnie tam była najlepsza lokalizacja. W pobliżu znajdowało się wiele firm, dla których zamierzałam świadczyć swoje usługi cateringowe. Byłam nastawiona na sukces i robiłam wszystko, żeby go osiągnąć. Catering firmowy w Katowicach nie był powszechny i stąd wiedziałam, że moimi usługami wzbudzę dość spore zainteresowanie. Postawiłam na obsługę firm, ponieważ to był stały odbiorca, z którym mogłam współpracować regularnie. Postawiłam na polskie potrawy, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Ponadto w menu znajdowało się kilka wymyślnych potraw dla tych bardziej wybrednych klientów. Już pierwszego dnia do mojej restauracji odezwało się kilku przedsiębiorców, którzy byli zainteresowanie cateringiem. Zamierzali każdego dnia zamawiać potrawy dla swoich pracowników i to mi zdecydowanie odpowiadało. W ciągu miesiąca obsługiwałam już wiele firm i przynosiło mi to spore dochody. Potrawy przygotowywałam sama, ale pomagał mi przyjaciel, który był z wykształcenia kucharzem. Zamówień na catering wpadało coraz więcej i w pojedynkę nie byłabym w stanie obsłużyć wszystkich firm. Wszystko szło pomyślnie.

Z czasem w mojej restauracji pracowało mnóstwo osób, ponieważ oferowałam też posiłki na miejscu. Moje jedzenie wszystkim smakowało i często ludzie odwiedzali moją restaurację. Największy zysk jednak przynosił catering, z którego korzystało bardzo dużo firm w Katowicach.