Szkoła doczekała się nowoczesnego boiska

Po wielu latach planowań w końcu nasza szkoła doczekała się przebudowy. Już od września dzieci uczą się w odnowionym budynku i korzystają z nowej sali gimnastycznej. Jedyne, co nam pozostało, to wykończenie boiska. Uzyskaliśmy już fundusze i właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań najlepszych na rynku materiałów do realizacji projektu.

Nowa nawierzchnia na szkolnym boisku

bezpieczne nawierzchnie na boisko szkolneJako obecna dyrektorka, a była uczennica szkoły, którą mam pod swoją pieczą, jestem niezmiernie szczęśliwa, że to mi udało się doprowadzić do całkowitego remontu budynku. Szkoła zmieniła się nie do poznania, jest nowoczesna i atrakcyjna wizualnie. Ostatnim, jeszcze niedokończonym punktem jest szkolne boisko. Wymaga ono w pierwszej kolejności wymiany nawierzchni. Zależało mi na tym, aby wszystko był jak najwyższej jakości. Stąd przez kilka miesięcy orientowałam się jakie są najlepsze bezpieczne nawierzchnie na boisko szkolne dostępne na rynku. Dowiedziałam się więc, że praktycznie wszystkie odmiany wykonane są  z poliuretanu. Rodzaje nawierzchni różnią się przede wszystkim ilością warstw poliuretanowych oraz sposobem ich kładzenia. Na nasze boisko szkolne otrzymałam dość pokaźną kwotę do wykorzystania. Z tego też względu nie sugerowałam się ceną, tylko jakością i wytrzymałością. Przy pomocy kilku ekspertów udało mi się wybrać taką nawierzchnie, która ma nam posłużyć przez długie lata. Obecnie wynajęta ekipa przygotowuje teren po położenie nawierzchni. Całe boisko będzie gotowe na wiosnę.

W praktycznie każdej szkole niezbędne jest boisko. Po przebudowie całego budynku naszej placówki pozostało nam teraz wykończenie boiska tak, aby było ono w pełni bezpieczne i żeby służyło przez długie lata. Wybraliśmy już najlepszą jak się dało nawierzchnie i obecnie oczekujemy na koniec prac.