Wynajęcie przestronnej sali na bankiet

 

Mój mąż Adam był znanym i cenionym chirurgiem. Jego dziedziną była medycyna estetyczna, która nie ukrywam dawałam ogromne dochody. Mąż prowadził prywatną praktykę a ja pełniłam funkcję jego prawej ręki. Interesy szły doskonale i rozwijały się z każdym rokiem coraz bardziej.

Bankiet w klimatyzowanej sali

sala bankietowa ząbkiWielu biznesmenów wspierało męża działalność i stał się dzięki temu sławny w całym kraju. Nigdy nie zdecydował się jednak na stały wyjazd, gdyż Ząbki były jego rodzinną miejscowością, którą kochał ponad wszystko. Pewnego dnia wpadłam na pomysł, żeby zorganizować bankiet dla wszystkich przyjaciół, którzy wspierali męża działalność. Adamowi bardzo się to spodobało i zapytał, czy jestem w stanie taki bankiet zorganizować. Z ogromną przyjemnością się tym zajęłam i wiedziałam też, że najważniejsza w tym przedsięwzięciu jest sala bankietowa Ząbki znałam doskonale i wiedziałam dzięki temu gdzie szukać. Bankiet przewidziany był na sto osób, dlatego musiała to być duża i co ważne klimatyzowana sala. Bankiet miał odbyć się w połowie lipca a w tym czasie upał bywał nie do zniesienia. Salę bankietową postanowiłam zarezerwować w restauracji, która była uznawana za najbardziej luksusową w województwie. Właściciel owej restauracji dysponował salą bankietową, która była przestronna. Na dodatek poza miejsce, miałam od razu zapewnione przekąski z restauracji i upiekłam dzięki temu dwie pieczenie na jednym ogniu. Restauracja zadbała również o napoje i nastrojową muzykę.

Adam był pod wrażeniem, kiedy zobaczył jaki bankiet zorganizowałam. Przy okazji zorganizowałam zbiórkę na schronisko dla samotnych matek i udało się zebrać sporą sumę pieniędzy. Wszyscy goście, którzy pojawili się na bankiecie przekazali w sporej wysokości datki na ten cel.