Zamówienie mebli z firmy znajomego

Mój dobry znajomy Artur postanowił wyjechać do Gorzowa Wielkopolskiego na stałe. Miał jasno sprecyzowane plany na przyszłość i wiedział co chce robić. W ciągu roku otworzył własny salon meblowy i dobrze mu się powodziło, co mnie cieszyło, bo bardzo lubiłem Artura.

Samodzielne przywiezienie mebli z Gorzowa Wielkopolskiego

meble z Gorzowa WelkopolskiegoGorzów Wielkopolski był dość blisko i dlatego postanowiłem, że odwiedzę Artura. Przy okazji chciałem sprawdzić jakie meble posiadał w ofercie, ponieważ planowałem kupić coś do swojego mieszkania a jeszcze nie miałem nic konkretnego w planach. Wybrałem się do znajomego swoim dostawczym samochodem, ponieważ zakładałem możliwość, że tego samego dnia przywiozę meble z Gorzowa Welkopolskiego i wolałem się przygotować. Artur był w salonie meblowym, ponieważ robił jakieś rozliczenie. Kiedy mnie zobaczył, to był zaskoczony, ale bardzo się ucieszył. Oprowadził mnie po salonie i pokazał co miał w ofercie. Meble oferowane przez niego pochodziły od jednego z największych producentów w kraju, który cieszył się dobrą opinią. Wiedziałem, że to są najlepszej jakości meble i stało się już jasne, że dokonam zakupu. Wybrałem sobie bardzo nowoczesne meble z jasnego drewna. Artur polecił mi te, które w jego ocenie były najlepsze. W końcu znał się na tym w przeciwieństwie do mnie. Meble były zapakowane w kartony, do samodzielnego złożenia, co zdecydowanie mi odpowiadało, ponieważ bez problemu mogłem je samodzielnie przewieźć do siebie na wieś.

W domu syn pomógł mi wszystko złożyć i bardzo mu się mój wybór spodobał. Właściwie, to pierwszy raz kupiłem coś bez uzgadniania tego z rodziną. Okazało się jednak, że meble wszystkim się spodobały a żona była zadowolona, że wszystkim się zająłem. Dom był pięknie i nowocześnie umeblowany.